EN
RAŠYKITE arba skambinkite +370 655 52169
Darželis

Darželis kaime

Šeimoms, vertinančioms lėtesnį gyvenimo tempą, užmiesčio tylą ir vaikų žaidimus gamtos apsupty, mūsų darželis Grigaičių kaime - bene tinkamiausia vieta augti jų mažyliams.

Fantazijai reikštis ir šėlioti čia - plati erdvė, kurioje telpa didžiulis kiemas su dviračių taku ir kalneliu, neaprėpiamos pievos su futbolo aikšte ir pasislėpusiu upeliuku ir ūksmingas miškelis, kuriame vaikai stovyklauja "Miško" projekto metu. 

 

Darželis mieste

 

Šeimoms, kurios gyvena miesto ritmu, brangina laiką kaip bene greičiausiai prarandamą turtą ir vertina senosios sostinės žavesį, mūsų darželis miesto centre - puiki vieta augti jų mažyliams. 

Senamiesčio artumas, veiklų įvairovė, miesto edukacinių erdvių gausa teikia neišsemiamas galimybes tyrinėti pasaulį ir žavėtis jo stebuklais. Šalia tekanti Neris, netoliese esantys Kalnų parkas ir Bernardinų sodas, Gedimino pilis ir Vladovų rūmai - ranka pasiekiamos pasivaikščiojimų ir atradimų vietos.

Priešmokyklinė grupė

 

Laikas, kurį vaikas praleidžia priešmokyklinėje grupėje - paskutinieji ikimokyklinės vaikystės metai, po kurių seks ilgas mokyklinio gyvenimo etapas.

Kad jam sėkmingai pasiruoštų, priešmokyklinukai, profesionalių ir rūpestingų mokytojų padedami, stiprina lietuvių ir anglų kalbų įgūdžius, tęsia raidžių ir skaičių pažinimą, lavina rankos miklumą ir kūno koordinaciją, gilinasi į sambūvio ir bendravimo su bendraamžiais subtilybes.

Mūsų priešmokyklinėse grupėse, kurios veikia "Saulės gojaus" Šeimyniškių padalinyje:

 • dirbame pagal ŠMM patvirtintą bendrąją priešmokyklinio ugdymo(si) programą, kurioje nusakyti pagrindiniai vaikų nuo 5 iki 6/7 metų ugdymo(si) tikslai, principai, sėkmingam ugdymuisi mokykloje būtinos vaiko kompetencijos, nurodytos vaikų ir ugdytojų veiklos kryptys ir būdai, sudarantys galimybę per vienerius metus pasiruošti sėkmingam startui į pirmąją klasę;
 • priešmokyklinukų programa yra praturtinta papildomais, į kasdienių veiklų tvarkaraštį įtrauktais užsiėmimais - aikido, robotika, muzika, daile ir keramika;
 • nuo 2007 m. dalyvaujame tarptautinėje vaikų socialinių įgūdžių ugdymo programoje „Zipio draugai“, kurios tikslas - padėti 5-7 m. vaikams įgyti gebėjimų, leidžiančių įveikti socialinius bei emocinius sunkumus, gerinti vaikų emocinę savijautą; pedagogams  „Zipio draugų“ programa padeda tobulinti darbe reikalingas socialinę, socioedukacinę bei vaikų motyvavimo ir paramos jiems kompetencijas.

 

Papildomas ugdymas

 

Darželinukų ugdymo programa yra praturtinta papildomais (į ugdymo mokestį įskaičiuotais) užsiėmimais, kuriuos veda atitinkamos srities profesionalai:

 • lopšelinukams – muzika, dailė, sportas;
 • darželinukams – muzika, dailė, sportas, teatras (anglų k.);
 • priešmokyklinukams – kūno lavinimas, muzika, dailė, robotika, teatras (anglų k.).

Vaikų talentams skleistis siūlome papildomų sporto ir menų būrelių bei užsiėmimų (už papildomą mokestį) - karate, akrobatikos, šokių, futbolo, smuiko, keramikos ir kt.

Švietimo specialistų pagalba

 

Darželinukams, turintiems tarties problemų, įveikti kalbos sunkumus padeda profesionali logopedė. Specialistė kryptingai dirba su mažomis grupelėmis po 3-4 vaikus, lavindama jų kalbą ir padėdama šalinti dikcijos bei artikuliacijos netikslumus. 

Vaikų grupėse santykių dinamiką stebi ir pedagogams konsultacijas teikia socialinė pedagogė. 

Praktinė informacija

 

MAITINIMAS
 

Mūsų įstaigos virtuvėje kasdien ruošiamas šviežias, sveikas ir subalansuotas maistas. Labai atidžiai pasirenkame maisto produktus, iš kurių gaminame maistą. Vaikų racione negali būti jokių skonio ir kvapo stipriklių (E621), dažiklių, konservantų. "Saulės gojuje" draudžiami saldūs užkandžiai bei saldinti gazuoti gėrimai, iki minimumo sumažintas cukraus ir druskos kiekis. Vaikams vietoje gaminami pusryčiai, pietūs, antrieji pietūs ir pavakariai. Jie kasdien valgo šviežius vaisius ir daržoves ir geria daug vandens. Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba yra patvirtinusi unikalų mūsų kurtą valgiaraštį. Į jį įtraukti alternatyvūs patiekalai vegetarams, veganams, gliuteno ir laktozės netoleruojantiems vaikams.

 

PRIĖMIMAS
 

Vaikai į mūsų darželį priimami po tėvų pokalbio su administracija, užpildžius visus būtinus pateikti dokumentus ir pasirašius ugdymo sutartį.

 

Dėl susitikimo su administracija tartis:
Tel.: + 370 677 21926 arba el. p.: darzelis@saulesgojus.lt (priėmimas į ikimokyklinę grupę)
Tel.: + 370 688 00890 arba el. p.: pradine@saulesgojus.lt (priėmimas į priešmokyklinę grupę)

 

MOKESČIAI

 

Mėnesinis mokestis už ugdymo ir priežiūros paslaugas:

471 EUR ikimokyklinėje grupėje (12 mokėjimų per metus)

518 EUR priešmokyklinėje grupėje (12 mokėjimų per metus). 

 

Į mokestį įskaičiuota:

 • ugdymas ir priežiūra darbo dienomis nuo 7:30 iki 18:30 visus metus (išskyrus valstybinių švenčių dienas, Kalėdų atostogas ir darželio pedagogų metodines mokymosi dienas)
 • ankstyvasis užsienio kalbų mokymas(is) „panardinimo į kalbą“ (imersijos) metodu (išskyrus lopšelio grupes)
 • ekskursijos ir edukaciniai užsiėmimai Vilniuje
 • ugdymo programą papildantys užsiėmimai: robotika (tik priešmokyklinėje grupėje), muzika, dailė, keramika ir ebru
 • logopedo grupiniai užsiėmimai
 • visos ugdymo priemonės
 • vaiko draudimas nuo nelaimingų atsitikimų

Priėmimo mokestis – 300 EUR. Tai vienkartinis ir negrąžinamas mokestis, mokamas priimant vaiką į darželį arba priešmokyklinę grupę.

 

Ugdymo priemonių mokestis (priešmokyklinėje grupėje) – 50 EUR.

 

Mokestis už maitinimą – 7,0 EUR dienai lopšelio grupėje ir 7,5 EUR dienai ikimokyklinėje ir priešmokyklinėje grupėje. Mokestis apskaičiuojamas mėnesio pabaigoje pagal vaiko lankytas dienas. Mokestis renkamas už mokyklos virtuvėje šviežiai gaminamus pusryčius, pietus, antruosius pietus ir pavakarius bei visos dienos metu vaikams laisvai prieinamus vaisius ir geriamąįj vandenį. Šis mokestis galioja ir už maitinimą pagal specifinį valgiaraštį – vaikams, alergiškiems tam tikriems maisto produktams bei vegetarams.  

 

Mokesčiai už papildomus pasirenkamuosius užsiėmimus, vykstančius po pietų, mokami pagal atskirą susitarimą su atitinkamą užsiėmimą vedančiu pedagogu. 

AKTUALŪS DOKUMENTAI

COVID-19: algoritmai tėvams
Nuotolinio ugdymo organizavimo tvarka